88203 InLine Fiber Optical Simplex Cable FTTH LC APC 8° to LC APC 8° 9 125µm OS2 3m

Informatie

Levertijd
Op voorraad, 1-2 werkdagen
Conditie
Nieuw
Voorraad
141

€ 17,22
Excl. btw: € 14,23

Beschrijving InLine Fiber Optical Simplex Cable FTTH LC APC 8° to LC APC 8° 9 125µm OS2 3m

Telecommunications companies such as Vodafone Deutsche Glasfaser and Telekom are increasingly enabling fibre connections for private households in Germany Fibre to the home FTTH cables from InLine connect the house transfer point with the fibre optic modem and ensure a reliable fibre optic connection in your home
Unfortunately pre-installed cables from providers are often of poor quality and sometimes only 1 6mm thick If the cable breaks even the fastest fibre optic connection will

Specificaties InLine Fiber Optical Simplex Cable FTTH LC APC 8° to LC APC 8° 9 125µm OS2 3m

Er zijn geen specificaties momenteel beschikbaar voor dit product.

Algemene kenmerken

SKU
88203
EAN
4043718295708
Merk
InLine

Product kenmerken

Waarom kopen bij ComputerKnallers.nl

  Op een werkdag voor 18 uur besteld is zelfde dag verzonden
  Vanaf €50,- gratis verzending in Nederland en België
  Binnen 14 dagen retourneren
  Eigen service afdeling
  Onze klantenservice is 24x7 bereikbaar

 

Webwinkel keurmerk

  Onze klanten waarderen ons met een 9,6.

  Aangesloten bij een geschillencommissie.

 Goedgekeurd op EU wetgeving.

  Veilig betalen via I-Deal of Paypal

 

Over InLine